Değerlemiz

 

 

Duyurular

Online Üye Kaydı

Websitemizdeki online üyelik sayfasından vakfımız üyelik için başvurabilirsiniz, daha sonra üyelikle ilgili olarak sizinle irtibata geçeceğiz

Ziyaretçi Defteri

Sitemiz ziyaretçi defterine duygu ve düşüncelerinizi bekliyoruz.

Üye Aidatları

Kıymetli hemşerilerimiz, vakfımızın sizlere daha iyi hizmet verebilmesi için aidatlarınızı ödeyiniz. Sitemiz aidat sayfasından ödemelerinizi takip edebilirsiniz.

Websitemiz Yenilendi

Gümüşhane Vakfımız websitemiz hizmete girmiştir. Vakıf faaliyetlerimizi websitemizden takip edebilirsiniz.

 

Gümüşhane Türkülerimiz


PopUp MP3 Player (New Window)

Köse'yi kahreden kaza

     

 

Gümüşhane’nin Köse ilçesine bağlı Övünce köyünde kaynayan süt kazanına düşen ve ciddi şekilde yanan 4 yaşındaki çocuk hastanedeki yaşam mücadelesini kaybetti.

Edinilen bilgiye göre geçtiğimiz hafta meydana gelen olayda köydeki evlerinin bahçelerinde oynayan 4 yaşındaki Sevim Nur Acar isimli çocuk, komşularının bahçesine geçerek burada oyun oynamaya başladı. 

Bu sırada bahçede kurulan ocakta yakılan ateşin üzerinde kaynatılıp soğumaya bırakılan süt kazanını fark etmeyen minik çocuk, geri geri giderken ayağı ocaktaki odunlara takılınca süt kazanının içine düştü.

Olay yerinde bulunanlar tarafından süt kazanından çıkarılarak 112 Acil Servis ambulansları ile Kelkit Devlet Hastanesinde tedavi altına alınan minik çocuk, vücudunda ki ciddi yanıklar nedeniyle sevk edildiği Trabzon Karadeniz Teknik Üniversitesi Tıp Fakültesi Farabi hastanesinde 2 gün boyunca yapılan tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetti.

Minik çocuk geçtiğimiz Cumartesi günü köyünde toprağa verildi.


Yorum ekle