Değerlemiz

 

 

Duyurular

Online Üye Kaydı

Websitemizdeki online üyelik sayfasından vakfımız üyelik için başvurabilirsiniz, daha sonra üyelikle ilgili olarak sizinle irtibata geçeceğiz

Ziyaretçi Defteri

Sitemiz ziyaretçi defterine duygu ve düşüncelerinizi bekliyoruz.

Üye Aidatları

Kıymetli hemşerilerimiz, vakfımızın sizlere daha iyi hizmet verebilmesi için aidatlarınızı ödeyiniz. Sitemiz aidat sayfasından ödemelerinizi takip edebilirsiniz.

Websitemiz Yenilendi

Gümüşhane Vakfımız websitemiz hizmete girmiştir. Vakıf faaliyetlerimizi websitemizden takip edebilirsiniz.

 

Gümüşhane Türkülerimiz


PopUp MP3 Player (New Window)

Osman Akgül İstanbul’da Sivil Toplum Kuruluşlarıyla Biraraya Geldi

 

     GÜSEV’in (Gümüşhane Eğitim, Kültür ve Sağlık Vakfı) organize ettiği kahvaltı programı 14 Kasım Cumartesi günü 10.00 – 12.00 saatleri arasında İstanbul’da Topkapı Sosyal Tesislerinde gerçekleşti.

     Gümüşhane il, ilçe ve köy derneklerinin yanısıra GÜSİAD, GÜMÜP, ŞEKAV ve KÖSEV Vakfı yönetim kurulu üyeleri de toplantıya katılım gösterdi.

     ŞEKAV Başkanı Ali Beyaz, GÜDEF Başkan Vekili Ali Ağaç, GÜSİAD Başkanı Prof. Dr. Kenan Aydın, GÜMÜP Başkanı Yüksel Hamzaoğlu ve GÜSEV Başkanı Vahit Olgun selamlama konuşması yaptı ve Osman Akgül’e başarı, beklenti ve temennilerini ilettiler.

     Osman Akgül yaptığı konuşmasında seçim sürecinde Gümüşhane izlenimlerini paylaştı.

     Akgül konuşmasında seçim sürecinde diğer siyasi partilerin adaylarına ilişkin hiçbir negatif yaklaşımda bulunmadığını belirterek diğer adaylarda Gümüşhanelidir. Siyasi görüşlerimiz farklı olsa da bizler Gümüşhane’nin sorunlarını belki de aynı masada konuşacağımız zamanlar olacaktır. Yüzyüze bakacağız belkide. Bizim meselemiz Gümüşhanedir, dedi.

     Akgül konuşmasının devamında Türkiye’nin bölgedeki önemine vurgu yaparak sivil toplum kuruluşlarının önemine, birlikte ve cemaatte hareket etmenin başarı getireceğine, bireysel başarı olmayacağına değinerek, Gümüşhane sivil toplum kuruluşlarının da birlikteliği sağladığını ve daha da güçlendirmesi gerektiğini ifade etti.

 

      Konuşmasında Gümüşhaneli hemşerilerimizin için telefonunun 24 saat açık olacağını belirterek, Gümüşhanemizin tüm köylerine hem ziyaret etmeye çalışacağına hemde sorunlarını ve ihtiyaçlarını gidermek için elinden gelen çabayı göstereceğini ifade etti.

Yorum ekle