Değerlemiz

 

 

Duyurular

Online Üye Kaydı

Websitemizdeki online üyelik sayfasından vakfımız üyelik için başvurabilirsiniz, daha sonra üyelikle ilgili olarak sizinle irtibata geçeceğiz

Ziyaretçi Defteri

Sitemiz ziyaretçi defterine duygu ve düşüncelerinizi bekliyoruz.

Üye Aidatları

Kıymetli hemşerilerimiz, vakfımızın sizlere daha iyi hizmet verebilmesi için aidatlarınızı ödeyiniz. Sitemiz aidat sayfasından ödemelerinizi takip edebilirsiniz.

Websitemiz Yenilendi

Gümüşhane Vakfımız websitemiz hizmete girmiştir. Vakıf faaliyetlerimizi websitemizden takip edebilirsiniz.

 

Gümüşhane Türkülerimiz


PopUp MP3 Player (New Window)

Turkuaz Koleji'nde Kariyer Günleri Düzenlendi

 

    Gümüşhane Turkuaz Kolejinde alanında uzman 15 kişinin katılımıyla öğrenciler için meslek tanıtım ve kariyer günleri düzenlendi.

    Öğrencilerin meslek seçimine katkıda bulunmak, yeteneklerinin farkına varmalarını sağlamak, gençlerin kendine uygun, özveriyle yapabilecekleri, onları güvenli yarınlara ulaştırabilecek, kariyer yapabilecekleri meslekleri tanıtım ve bilgilendirmek amacıyla gerçekleştirilen etkinlik 2 gün boyunca devam etti.

    Okul Rehber öğretmenlerinden Yaşar İspir tarafından organize edilen kariyer günlerine katılan ve katkıda bulunan değerli katılımcılara organizasyonun ve günün önemine binaen Turkuaz Koleji Lise Müdürü Mehrali Soydaş tarafından plaket verildi.

    Etkinliğe Op.Dr. Ahmet Yardım, Hakim Bekir Özer, Diş Hekimi Güneş Yardım, Eczacı Mehmet Yalçın, Mimar Merve Kullukçu, Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölüm Başkanı Yrd.Doç. Nihat Yılmaz, Sağlık Yönetimi Bölüm Başkanı Yrd.Doç. Taşkın Kılıç, Elektrik/Elektronik Mühendisi Uğur Koç, İnşaat Mühendisi Nejla Rüya Özer, Makine Mühendisi Umut Öztürk, Akademisyen/Bilgisayar Mühendisi Aygül Tekin Kakız, Akademisyen/Diyetisyen Memnune Kabakuş, Akademisyen/Sosyal Hizmet Uzmanı Gökçe Pınar Aksoy, Akademisyen/Halkla İlişkiler ve Tanıtım Ersin Diker ve Psikolog Merve Uçar katıldı.

 

Yorum ekle